-->

O firme

Firma FCC BETÓN s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy FCC STAV s.r.o., ktorá sa zaoberá výstavbou rodinných a bytových domov, vykonáva zemné práce ťažkú ??mechanizáciou a prevádzkuje automobilovú dopravu nad 3,5 t. Firma FCC STAV s.r.o. zamestnáva 28 pracovníkov a ďalej sa rozvíja. Pracuje s najmodernejšou technikou a investuje do zvyšovania kvalifikácie pracovníkov. Viac o spoločnosti FCC STAV »

Firma FCC BETON s.r.o. vznikla na základe požiadaviek firmy FCC STAV s.r.o. a jej zákazníkov na dodávky kvalitných betónových prvkov. Výrobu sme rozšírili o výrobu betónových plotov. Dnes sa radíme medzi najväčších výrobcov betónových plotov v ČR. Samozrejmosťou je vysoká kvalita a pevnosť betónových plotov. Do všetkých betónových prvkov plotov vkladáme zvarené rošty z hrebienkové ocele, vyrobené podľa požiadaviek ČSN. Spolupracujeme s najväčším dodávateľom betónových zmesí na slovenskom trhu (držiteľom certifikátu ISO).

 

Betónové ploty vyrobíme, dopravíme a namontujeme.

Garantujeme Vám najnižšiu cenu za montáž a dopravu!

Absolútnou novinkou je výroba exkluzívnych betónových plotov unikátnych technológií, vďaka ktorej sme docielili hladkého povrchu bez pórov.